KURŞUNSUZ 95 (EXCELLİUM 95)

...

Türkiye'de Eurodiesel'in öncüsü Total, Excellium 95 kurşunsuz benzin ile araca, yol ve sürüş şartlarına bağlı olarak standart kurşunsuz benzinlere oranla her depoda daha fazla yol kat edebilme imkanı sağlar. Fransa'daki Total laboratuvarlarında geliştirilen Excellium teknolojisi ile üretilen Excellium 95, sınıfının en yüksek oktanı ile üstün bir performans ve diğer üstün özellikleriyle daha fazla motor koruması sağlarken çevreciliği ve cazip fiyatı ile de fark yaratmaktadır. 

Dünya akaryakıt, madeni yağ ve LPG pazarının önde gelen isimlerinden, Avrupa lideri Total, yeni kurşunsuz benzini Excellium 95 ile araç sahiplerine daha fazla yol kat edebilme imkanı sunmaktadır. Sınıfının (kurşunsuz benzin 95 oktan) en yüksek oktan değerine sahip olan Excellium 95, motor performansını arttırdığı gibi sürtünme azaltıcı özelliği ile motordaki mekanik kayıpları azaltarak, motorun randımanını artırıp yakıt ekonomisi sağlamaktadır. Deterjan özelliği ile Excellium 95, motoru temizler ve yakıt sistemine zarar veren birikintileri azaltır. Enjektörler ve emme supapları gibi motorun hassas parçalarının temizliğini yaparak motorun daha sağlıklı çalışmasını sağlar, ömrünü uzatır ve yakıt sistemini paslanmaya karşı korur. 

Üstün içeriğiyle hem daha fazla motor koruması sağlayan hem de daha çevre dostu bir ürün olan Excellium 95'nin karbonmonoksit emisyonu standart bir kurşunsuz benzine oranla %20'ye, sera etkisi yaratan karbondioksit emisyonu ise %5'e varan oranlarda düşük değerler taşımaktadır. 

Üstün nitelikli ürünlerin sunumundaki başarısıyla Türkiye'nin önde gelen otomotiv üreticilerinden kalite ödülleri kazanan Total, yeni ürünü Excellium 95'yi , Türkiye geneline yayılmış tüm Total istasyonlanlarında Total güvencesiyle tüketicinin hizmetine sunmaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret18673
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.385227.4949
Euro28.907829.0236
Hava Durumu
Saat