MOTORİN (EXCELLİUM EURODİESEL)

...

Daha fazlasını isteyenlere Excellium Eurodiesel.

Sürtünme azaltıcı özelliğiyle motordaki mekanik kayıpları azaltır ve bu özelliğiyle motorun randımanını arttırır, yakıt ekonomisi sağlar. 

Deterjan özelliğiyle motoru temizler ve yakıt sistemine zarar veren birikintileri azaltır. Enjektörler ve emme supapları gibi motorun hassas parçalarının temizliğini yaparak motorun daha sağlıklı çalışmasını sağlar, ömrünü uzatır. Yakıt sistemini paslanmaya karşı korur. Setan sayısı standart bir Eurodiesel'e göre ortalama 3 puan daha yüksektir. Motor sesini 2 dB (%37 oranında) azaltır. Çevrecidir, motora ve çevreye zarar veren kükürt oranı normal motorine göre çok daha düşüktür (max 10 ppm). Ayrıca egzoz gazı emisyonu dengelenmiş ve düşürülmüştür. Standart bir Eurodiesel'e göre Karbonmonoksit emisyonu %20'ye ve sera etkisi yaratan Karbondioksit emisyonu ise % 5'e varan oranlarda daha düşüktür. Üretimindeki üstün teknoloji dolum sırasındaki köpük oluşumunu azaltır. Oluşan köpük 5 saniyeden daha kısa bir sürede kaybolur. 

Üstün nitelikli ürünlerin tedariğindeki başarısıyla Türkiye'nin önde gelen otomotiv üreticilerinden kalite ödülleri kazanan Total, yeni ürünü Excellium Eurodiesel'i de Total güvencesiyle sizlerin hizmetine sunuyor.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret16976
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.937220.0171
Euro21.410121.4959
Hava Durumu
Saat